הפעילות שלנו במשבר הקורונה 

בשעת משבר זו, מהנדסים ללא גבולות ישראל מתגייסת ופועלת בכל הכוח על מנת לסייע במאמצי המאבק בקורונה הן בארץ והן במוקדי הפעילות שלנו בחו״ל. אנו זקוקים לתמיכתם על מנת להרחיב את פעילות הסיוע שלנו.

ארגון eWB מגיב למחסור במכונות הנשמה במערך הבריאות בישראל

פרויקט 2

קבוצת סטודנטים להנדסת מכונות, חומרים, חשמל וסטודנטים לרפואה מאוניברסיטת בן גוריון החלו בפיתוח אבטיפוס למנשם שניתן יהיה לייצר במחיר זול ובמהירות, אשר ניתן לחלק אותו ל-3 חלקים: מכניקה, אינטגרציה ובקרה של חיישנים וממשק משתמש.

מערכת הנשמה קבוצת השמשוני

פרויקט 1

EWB בחר לחבור למיזם שהוקם אד הוק על ידי צוות מוביל מתחומי הרפואה וההנדסה,הצוות הגה מערכת פשוטה לייצור, אשר יכולה לענות בזמן קצר על הצורך בייצור המוני של מכונות הנשמה.

 

המיזם הוא ללא מטרות רווח, והמערכת שפותחה נמצאת בשלב שלקראת אישור מערכתי של משרד הבריאות ומשרד הביטחון וייצור ראשוני.

סטודנטים הפעילים ב-EWB ישראל הרימו את הכפפה וחברו לצוות הפרויקט. הסטודנטים של EWB ייקחו חלק בתהליך הפיתוח והייצור בשלביו הראשונים, ויבחנו את האופן שבו יוכל הארגון לסייע בפעילות הדחופה והנחוצה הזו.

 

בהמשך הדרך אנחנו מתכוונים לתרום את היכולות הלוגיסטיות של EWB  ישראל לתמיכה מקוונת בצוותים הרפואיים לצורך הטמעת מערכות ההנשמה בבתי החולים ברחבי הארץ. בשלב מאוחר יותר, כאשר נוכל לשוב ולפעול ללא גבולות – נצא עם הפרויקט אל הקהילות שאיתן אנחנו בקשר בעולם המתפתח.

אנו זקוקים לתמיכתם הכלכלית

כדי להרחיב את הפעילות